Tepelné čerpadlo vzduch voda Alpha-InnoTec

Nezávislé teplo z tepelného čerpadla vzduch voda

Našim zákazníkům přinášíme možnost vytápění i ohřevu užitkové vody s maximální šetrností k životnímu prostředí a zejména i rychlou návratností původní investice. Teplo získané bez závislosti na ropě nebo uhlí, teplo získané efektivním procesem a s naprosto komfortním ovládáním.

Tepelné čerpadlo vzduch voda získává energii přímo z okolí. Sluneční teplo je všudypřítomné - ve vzduchu, zemi i v podzemních vodách. Jednoduchým systémem se upravuje na teplo vhodné k ohřevu užitkové vody i k vytápění, přičemž je provoz čerpadla téměř bezúdržbový, tichý a bez jakýchkoli emisí či zápachu.

Podle jednotlivých technologických kategorií, a podle účelu využití je možné volit z:

Tepelné čerpadlo vzduch voda pro venkovní instalaci

Tepelné čerpadlo vzduch voda je ideálním řešením pro rekonstrukce nebo modernizaci vytápěcích systémů. Díky výbavě speciálními kompresory si udržují maximální výkonnost i při nízkých venkovních teplotách, bez kolísání dosahují výstupní teploty až 64 stupňů. Při přechodu na tento typ vytápění není nutné měnit klasické radiátory! Pořízením typu tepelného čerpadla vzduch voda se tedy velmi zefektivňuje vytápění a pro jeho instalaci není nutné vyhrazovat další prostředky ani čas na náročnou výměnu kompletního systému. Funkční je v monoenergetickém i bivalentním provozu. Navíc pro skutečně komfortní užívání je tepelné čerpadlo vzduch voda vybaveno regulátory pro ovládání na dálku.

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Tepelné čerpadlo vzduch voda pro vnitřní instalaci

Pro vybavení  nízkoenergetických, rodinných i vícebytových domů je skvělou volbou tepelné čerpadlo pro vnitřní instalaci. Veškeré důležité komponenty jsou vestavěny již v hlavní části modelu, ovládací panel je umístěn prakticky v přední části a celkově tepelné čerpadlo vzduch voda zabírá velmi malý prostor. Umístění je tedy velmi variabilní a instalace probíhá snadno. Ihned po připojení je čerpadlo schopné plnohodnotného vytápění. Účinnost vytápění je vysoce nadprůměrná a pro vás s minimálními náklady. Rovněž cena tepelného čerpadla voda vzduch je velmi v dobrém poměru vůči výkonu.

 

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Pro rekonstrukci nebo začlenění do novostavby je tepelné čerpadlo vzduch voda jednoznačně výhodnou volbou. Přijatelnou vstupní investicí a velmi snadnou instalací získáte:

  • okamžité teplo bez závislosti na jiných zdrojích
  • nízké provozní náklady
  • skutečnou rychlou návratnost investice
  • komfortní ovládání
  • tichý a ekologický provoz

V případě vašeho zájmu vám rádi poskytneme podrobné technické údaje i nezávaznou konzultaci ohledně tepelného čerpadla vzduch voda na www.solarex.cz

Kontaktní informace pro dodávku Tepelné čerpadlo vzduch voda

Solarex s.r.o.
Grillova 142
Rakovník
269 01
Česká republika
IČ:
DIČ

Tepelné čerpadlo vzduch voda Alpha-InnoTec